Przedpokój
Meble do przedpokoju – zasługują na uwagę

W wielu domach i mieszkaniach przedpokój bywa traktowany jako pomieszczenie drugiej lub trzeciej kategorii. Nasze kolekcje pozwalają odmienić ten pogląd, stawiając go na równi z innymi. Proponujemy nie tylko funkcjonalne, lecz także atrakcyjne wizualnie meble do przedpokoju czy przedsionka.

Aranżacja przedpokoju
OLIER KUFER
OL KUFER
OLIER SZAFKA
OL SZ2D
OLIER WIESZAK
OL WIESZAK
Nasze kolekcje
Nowości
Kolekcja Ines
Kolekcja INES została zaprojektowana zarówno z myślą o sypialni, jak i pokoju dziennym. Jej elementami charakterystycznymi są cokoły stanowiące podstawę  ...
Przejdź do kolekcji} >
Nowości
Kolekcja Memone
Przedstawiamy praktyczną kolekcję mebli do pokoju dziennego i młodzieżowego MEMONE. Komplet dostępny jest w dwóch różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. ...
Przejdź do kolekcji} >
Nowości
Kolekcja Iwa
Przedstawiamy uniwersalną kolekcję IWA, przeznaczoną do pokoju dziennego, młodzieżowego lub dziecięcego. ...
Przejdź do kolekcji} >
Dodatki do pomieszczenia
Oświetlenie szafy
Lampka zamontowana nad drzwiami szafy pozwala zarówno na doświetlenie wszystkich zakamarków jej wnętrza jak i na wyraźniejsze odbicie w lustrze, które znajduje się na drzwiach Twojej szafy.
Kufer OLIER
Kufer z kolekcji OLIER to maksymalna funkcjonalność w Twoim przedpokoju. Ten designerski mebel łączy w sobie siedzisko, szafkę na buty oraz zamykany od góry kufer, w którym możesz przechowywać szaliki, czapki i rękawiczki.
Pokaż produkt