Nasze kolekcje
Oto nasze kolekcje
Kolekcja Brico
Kolekcja BRICO składa się z 2 typów narożników. Zostały wyposażone w ruchome zagłówki i podłokietniki. Oparcia profilowane z pianki, montowane na rzepy. Meble posiadają pojemnik oraz funkcję spania typu „delfin”. Kółka od wózka są schowane i wysuwają się podczas rozkładania.
Poznaj kolekcję
Kolekcja BREGI
Meble z tej kolekcji wyróżniają charakterystyczne gięte boczki z lamówką na brzegach. Na oparciach użyto wysokich poduszek z profilowanej pianki. Zarówno sofa, jak i narożnik posiadają funkcję spania.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Adria
Adria składa się z sofy 2-osobowej oraz fotela. Wyróżnia ją budowa typu „muszelka” z wykorzystaniem przeszyć oraz starannie wymodelowane oparcia. Do podstawy mebli użyto charakterystycznych, wysokich nóg.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Orlando
Przedstawiamy kolekcję ORLANDO, w skład której wchodzą trzy rodzaje narożnika:
• WOOD,
• VELVET
• oraz SELECT.
ORLANDO WOOD wyróżnia się tym, że posiada eleganckie wstawki z płyty wiórowej z dekorem dębowym. ORLANDO VELVET wykonany jest w 100% z wysokiej jakości tkaniny welwetowej. ORLANDO SELECT powstał natomiast dzięki unikatowemu połączeniu dwóch tkanin klasy premium. W każdym z typów narożnika użyliśmy wysokoelastycznej pianki tapicerskiej (HR) oraz wytrzymałych sprężyn falistych. Elementem wspólnym wszystkich modeli są także solidne metalowe nogi.
Poznaj kolekcję
Kolekcja PLATON
Kolekcja mebli klasycznych. Wersalka oraz fotel znajdują się na drewnianych nóżkach. Cechują je piki z guzikami na oparciach. Bryły z tej kolekcji są wolnostojące, co jest rzadkością w tego typu meblach.
Poznaj kolekcję
Kolekcja ADEN
Prosty i jednocześnie funkcjonalny narożnik z charakterystycznymi pionowymi wstawkami na podłokietnikach. Kolekcja obejmuje narożnik z funkcją spania i pojemnikiem oraz średniej wielkości pufę.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Szafir
Kolekcja Szafir składa się z fotela oraz sofy dwu i trzyosobowej. Oferowana jest standardowo w kilku tkaninach. Możliwe jest również dopasowanie koloru nóżek – czarny połysk, biały połysk, chrom połysk lub dąb. Sofy są wolnostojące i posiadają profilowane z pianki oparcia.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Memone
Kolekcję mebli tapicerowanych Memone cechuje krata na oparciu oraz siedzisku. Dodatkowym atutem są nogi o wybarwieniu drewnopodobnym. Sofa i narożnik posiadają funkcję spania oraz pojemnik.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Oviedo
Meble tapicerowane Oviedo to bryły w stylu skandynawskim z możliwością doboru drewnopodobnego koloru nóżek. Oparcie sofy i narożnika składa się z ruchomych poduszek. W dwóch tych meblach znajduje się pojemnik oraz funkcja spania.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Oviedo gloss
Meble tapicerowane Oviedo Gloss są kontynuacją linii mebli Oviedo. W tym wypadku wykorzystano jednak nogi w czarnym połysku oraz bardziej stonowany odcień tkaniny w standardzie.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Domino
Narożnik Domino to klasyczny narożnik z ruchomymi poduszkami w formie oparcia. Siedzisko mebla posiada równoległe przeszycia. Podstawową zaletą narożnika jest funkcja spania oraz pojemnik. Dodatkowo zyskuje dzięki połączeniom kolorów w standardzie.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Heros
Kompaktowy narożnik z poduszkami na oparciach. Posiada funkcję spania oraz pojemnik. Największym atutem są pojemne schowki w otwieranych podłokietnikach.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Denver
Kolekcja mebli tapicerowanych Denver składa się trzech dużych narożników. W zależności od modelu bryła składa się z jednej lub dwóch otoman. Możliwy jest również model narożnika zabudowanego w kształcie litery „U”.
Poznaj kolekcję
Kolekcja GORDIA
Kolekcja która charakteryzuje się poziomymi wstawkami na podłokietnikach. Zaletami są przede wszystkim funkcjonalność brył oraz kolorystyka tkanin w standardzie.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Euforia
Meble tapicerowane kolekcji Euforia cechują przede wszystkim kontrastowe paski wzdłuż skrzyni oraz na podłokietnikach. System zawiera w sobie 5 podstawowych brył mebla tapicerowanego.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Euforia DUO
Euforia Duo to kontynuacja linii mebli tapicerowanych Euforia. Tak jak podstawową wersję cechują ją przede wszystkim kontrastowe paski wzdłuż skrzyni oraz na podłokietnikach. W tym przypadku jednak wykorzystano bardziej jaskrawe kolory.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Kolder
W kolekcji Kolder na siedziskach i oparciach wykorzystano tkaninę typu plecionka. Wszystkie bryły cechują wstawki z ekoskóry na podłokietnikach oraz poduszkach.
Poznaj kolekcję
Kolekcja NIAGARA
Kolekcja klasycznych mebli tapicerowanych. Charakteryzuje się wygodnym, lekko pikowanym siedziskiem. W skład jej wchodzą rozkładana wersalka z pojemnikiem oraz fotele. Bryły wyróżniają również profilowane podłokietniki.
Poznaj kolekcję
Kolekcja IWA
Kompaktowa sofa, której oparcie oraz podłokietniki tworzą ruchome poduszki. Skrzynię mebla zdobią podwójne przeszycia. Poza rozmiarem sofę cechuje również funkcjonalność – funkcja spania oraz pojemnik. W kolekcji znajduje się również pufa.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Calabrini
Meble tapicerowane z kolekcji Calabrini to kompaktowe bryły z ruchomymi poduszkami na oparciu. Sofa oraz narożnik posiadają funkcję spania. W dwóch przypadkach na siedziskach znajdują się równoległe przeszycia.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Pokusa
Narożnik Pokusa wyróżnia zaokrąglone oparcie oraz siedzisko. Na siedzisku użyto przeszyć i delikatnego pikowania. Mebel posiada funkcję spania oraz dwa pojemniki.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Olier
Meble stworzone przede wszystkim z myślą o pokoju dziennym. Całość zachowana jest w nowoczesnej formie z metalowymi akcentami. Sofa posiada funkcję spania oraz pojemnik. Na siedzisku zastosowano podwójne przeszycia. Fotele z kolekcji Olier cechuje oparcie wykonane w kubełkowej formie.
Poznaj kolekcję
Kolekcja KWADRAT
Meble tapicerowane Kwadrat to meble do klasycznego zestawu wypoczynkowego. Wersalka posiada standardowo pojemnik oraz funkcję spania. Do całości wykorzystane zostały kwadratowe podłokietniki.
Poznaj kolekcję
Kolekcja KWADRAT II
Kwadrat II to kontynuacja linii mebli tapicerowanych Kwadrat. Poza standardowymi tkaninami wyróżniają je również podłokietniki, których kształt jest od góry zaokrąglony, tworząc wygodne oparcie dla rąk.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Rafał
Sofa Rafał to mebel o bryle sprawdzającej się zarówno jako mebel do użytkowania dziennego, jak i łóżko (po rozłożeniu funkcji spania). Dodatkową zaletą są zaokrąglone podłokietniki.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Tenus
Sofa z kolekcji Tenus to mebel przede wszystkim młodzieżowy. Oparcie tworzą ruchome poduszki. Po rozłożeniu funkcji spania mebel jest w stanie pełnić funkcję w pełni wypoczynkową.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Tenus II
Sofa z kolekcji Tenus II to mebel przede wszystkim młodzieżowy. Oparcie tworzą ruchome poduszki. Po rozłożeniu funkcji spania mebel jest w stanie pełnić funkcję w pełni wypoczynkową.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Bono
Narożnik typu „L” z poduszkami w formie oparcia. Cechuje go podwójne przeszycie na siedzisku oraz wygodny, szeroki podłokietnik. Po dołożeniu dwóch puf z kolekcji możliwe jest uzyskanie funkcji spania
Poznaj kolekcję
Kolekcja Amerykanka
Mebel stworzony z myślą o mniejszych pomieszczeniach. Podstawową cechą i jednocześnie zaletą jest jego funkcjonalność – posiada funkcję spania rozkładaną do przodu mebla. Mimo małych rozmiarów sofa posiada również pojemnik. Elementem ozdobnym są równoległe przeszycia oraz delikatne pikowania na siedzisku i oparciu.
Poznaj kolekcję
Kolekcja PESARO
Kolekcja mebli tapicerowanych PESARO składa się z narożnika, fotela oraz pufu. Charakterystyczną cechą kolekcji są rzadko spotykane przeszycia na krawędziach podłokietników, nadające meblom bardzo ciekawy i nietypowy wygląd.
Poznaj kolekcję
Kolekcja SOLVO
Nasza kolekcja SOLVO to meble wypoczynkowe w klasycznej bryle opartej na minimalizmie i prostych liniach, osadzone na metalowych nóżkach. Doskonale sprawdzą się w każdym, nawet niewielkim salonie.
Poznaj kolekcję
Kolekcja Zadar
Wypocznij w niepowtarzalnym stylu. Szezlong wolnostojący ZADAR to połączenie mebla wypoczynkowego z nadzwyczajnym designem. Opływowa bryła mebla i delikatne przeszycia na obiciu dodadzą szyku każdemu wnętrzu.

Szezlong ZADAR osadzony jest na metalowych nóżkach, posiada w zestawie poduszkę. Występuje w dwóch kolekcjach tkanin obiciowych: kronos i lisbon.

Poznaj kolekcję
Kolekcja LUCA
Wolnostojąca sofa z kolekcji LUCA to połączenie sofy z funkcją spania.
Podkreślona wyjątkowym designem, dzięki szybkiemu i prostemu rozkładaniu pozwala na wypoczynek zarówno w formie siedzącej, jak i leżącej.
Wygodna, dopasowana kształtem gładka poduszka została po jednej stronie urozmaicona ciekawym przeszyciem.

Sofa dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych.

Poznaj kolekcję