Kolekcja PESARO
Kolekcja PESARO

Kolekcja mebli tapicerowanych PESARO składa się z narożnika, fotela oraz pufu. Charakterystyczną cechą kolekcji są rzadko spotykane przeszycia na krawędziach podłokietników, nadające meblom bardzo ciekawy i nietypowy wygląd.

Narożnik wolnostojący PESARO to idealny mebel do salonu. W niemalże klasycznej bryle, osadzony na metalowych nóżkach, narożnik spełnia doskonale swoje funkcje wypoczynkowe – mebel posiada możliwość rozłożenia narożnika do funkcji spania. Narożnik posiada również pojemnik na pościel.

Fotel PESARO, podobnie jak narożnik, jest meblem wolnostojącym, co oznacza, że tył mebla pokryty jest tkaniną obiciową. Fotel posiada regulowany zagłówek oraz mechanicznie wysuwany podnóżek.

Dopełnienie zestawu stanowi puf PESARO, który jak cała kolekcja posiada charakterystyczne przeszycia na krawędziach. Puf posiada pojemnik, a jego wieko unoszone jest na automatach ze sprężynami.

Meble dostępne są w dwóch rodzajach tkanin: camelia oraz liverpool, które cechują się doskonałym splotem i dużą odpornością na ścieranie.

PESARO Narożnik
NAROŻNIK
PESARO Fotel
FOTEL
PESARO Pufa
PUFA
NOWOŚCI  
PESARO Fotel
FOTEL
Pokaż produkt >
NOWOŚCI  
PESARO Narożnik
NAROŻNIK
Pokaż produkt >
NOWOŚCI  
PESARO Pufa
PUFA
Pokaż produkt >