Kolekcja Ines
Kolekcja Ines

Kolekcja INES została zaprojektowana zarówno z myślą o sypialni, jak i pokoju dziennym. Jej elementami charakterystycznymi są cokoły stanowiące podstawę mebli oraz grube, czarne blaty. Wybarwienie, jakiego użyliśmy, to Dąb Artisan z charakterystycznymi dla tego motywu sękami.

Szafy wchodzące w skład gustownej kolekcji INES posiadają dwa drążki ubraniowe, umiejscowione jeden pod drugim, co przekłada się na możliwość przechowywania liczniejszej garderoby. W szafie 4D znajduje się również lustro oraz dwie szuflady wewnętrzne. Do wszystkich szuflad w kolekcji użyto solidnych i precyzyjnie wykonanych prowadnic rolkowych.

Estetyczne i funkcjonalne meble do salonu i sypialni
Co warte zaznaczenia, Witryna 50 jest meblem uniwersalnym – to klient podczas montażu decyduje o tym, w którą stronę będą otwierać się drzwi. Przewidzieliśmy również opcjonalne oświetlenie LED do witryn. Wierzymy, że pewna doza aranżacyjnej swobody nie tylko pozwala łatwiej dostosować układ mebli do własnych preferencji i możliwości przestrzennych, lecz także korzystnie wpływa na satysfakcję z ich samodzielnego złożenia.

Łóżko z kolekcji INES posiada wysokiej jakości metalowy stelaż z automatem, intrygująco zaprojektowane, tapicerowane wezgłowie oraz praktyczny pojemnik na pościel. Doskonale komponuje się z pozostałymi częściami zestawu, tworząc aranżację idealną do sypialni.

Aranżacja z kolekcją INES
INES Witryna
IN WIT50
INES Stolik RTV
IN RTV
INES Witryna
IN WIT90
INES Ława
IN ŁAWA 90
Produkty z kolekcji INES
 
INES Łóżko
IN ŁÓŻKO
Pokaż produkt >
NOWOSCI 
INES Komoda
IN K4SZ
Pokaż produkt >
NOWOSCI 
INES Komoda
IN K2D4SZ
Pokaż produkt >
Pokaż więcej