O nas
Fabryka GiB MEBLE
Fabryka GiB MEBLE rozpoczęła swoją działalność w 1991r. Nowoczesne sypialnie, komody, meble pokojowe, meble wypoczynkowe, meblościanki, meble do salonu – to tylko niektóre z propozycji, jakie docenili nasi Klienci.
Nasze meble
Ich stylistyka i jakość wykonania – nawiązują do najnowszych trendów w meblarstwie europejskim. W ciągu całego okresu istnienia firmy doprowadzono do tego, że jesteśmy postrzegani jako rzetelny i wiarygodny producent mebli.
Sukces firmy
Zbudowany został na tym, iż wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów prowadzona jest kompleksowa ich obsługa. Dobra jakość oferowanych produktów oraz niezbyt wygórowane ceny przyczyniły się do rozszerzenia rynku zbytu na kraje Europy Wschodniej i Zachodniej.
Meble skrzyniowe i tapicerowane
GiB MEBLE specjalizuje się w produkcji, zarówno mebli skrzyniowych, jak i tapiecerowanych. Są one produkowane z naciskiem na staranność wykonania i jakość, co skutkuje dużym zainteresowaniem u wielu rodzajów odbiorców.
Zróżnicowana oferta
W naszej szerokiej ofercie można znaleźć meble, zarówno dla młodszych, jak i starszych klientów. Produkujemy m. in. meble młodzieżowe, meble w stylu skandynawskim, a także szafy przesuwne. Dzięki dobrze zaprojektowanym instrukcjom i zaawasowanemu procesowi produkcyjnemi montaż naszych mebli nie jest żadnym problemem.
Nasze kolekcje
Nowości
Kolekcja Ines
Kolekcja INES została zaprojektowana zarówno z myślą o sypialni, jak i pokoju dziennym. Jej elementami charakterystycznymi są cokoły stanowiące podstawę  …
Pokaż kolekcję >
Nowości
Kolekcja Memone
Przedstawiamy praktyczną kolekcję mebli do pokoju dziennego i młodzieżowego MEMONE. Komplet dostępny jest w dwóch różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. …
Pokaż kolekcję >
Nowości
Kolekcja BONO
Kolekcja meblowa BONO powstała specjalnie z myślą o sypialniach. Składa się ona z ośmiu modeli szaf, z których sześć to …
Pokaż kolekcję >
§
Modele oraz aranżacje naszych mebli podlegają ochronie prawnej na terytorium całej Unii Europejskiej, w szczególności jako zarejestrowane wzory przemysłowe w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej w Alicante (Hiszpania). Zabronione jest kopiowanie, wytwarzanie, reklamowanie, oferowanie, wprowadzanie do obrotu, eksportowanie oraz składowanie we wszelkiej postaci modeli i ustawień ww. mebli bez naszej wyraźnej pisemnej zgody. Naruszenie powyższego zakazu wiązać się będzie z odpowiedzialnością cywilną i karną.