Kolekcja Lanco
Kolekcja Lanco

Kolekcja LANCO to zestaw gustownych mebli do pokoju dziennego. Brak narzuconego odgórnie sposobu ich ustawienia jest krokiem w stronę współczesnego konsumenta, który ceni sobie niezależność i indywidualne podejście do aranżacji. Dajemy mu możliwość stworzenia meblościanki lub zaprojektowania własnej konfiguracji wedle uznania. Wyjątkową cechą prezentowanego zestawu są wycięcia na frontach oraz listwy, które dodają meblom nowoczesnego sznytu.

Uniwersalne meble do salonu
Kolekcję LANCO można nabyć w różnych kombinacjach kolorystycznych. Dwa główne warianty to biały połysk i czarny połysk, przy czym:

• w ramach opcji białej jest możliwość wybrania wstawki o czarnym połysku lub w dekorze Dąb Złoty;
• w przypadku opcji czarnej proponujemy wstawki o białym połysku lub w dekorze Dąb Monastery.

Kolor wstawki klient wybiera dopiero na etapie montażu, ponieważ standardowo w zestawie pakowanie są oba ich warianty. Decyzję można więc podjąć już po zakupie i wstępnej przymiarce.
Witryna wchodząca w skład kolekcji LANCO jest uniwersalna – również tutaj pozostawiamy klientowi dużą swobodę. Może on wybrać jedną z czterech możliwości usytuowania witryny (lewa lub prawa stojąca oraz lewa lub prawa wisząca).

W komodzie LANCO zastosowaliśmy wysokiej jakości prowadnice dolnego montażu, zaś we wszystkich szafkach i szufladach postawiliśmy na praktyczny system otwierania push to open. Oświetlenie LED do witryn jest opcjonalne.

Aranżacja z kolekcją LANCO
LANCO Półka
LN PÓŁKA
LANCO Stolik RTV
LN RTV
LANCO Witryna
LN WITRYNA
Produkty z kolekcji LANCO
NOWOSCI 
LANCO Komoda
LN Komoda
Pokaż produkt >
 
LANCO Meblościanka NR1
LN ZESTAW NR 1
Pokaż produkt >
 
LANCO Meblościanka NR2
LN ZESTAW NR 2
Pokaż produkt >
Pokaż więcej