O NAS

 

Fabryka GiB MEBLE rozpoczęła swoją działalność w 1991r. Nowoczesne sypialnie, komody, meble pokojowe, meble wypoczynkowe, meblościanki, meble do salonu – to tylko niektóre z propozycji, jakie docenili nasi Klienci.
 

 


 

Nasze meble 

 Ich stylistyka i jakość  wykonania - nawiązują do najnowszych trendów w meblarstwie europejskim. W ciągu  całego okresu istnienia firmy doprowadzono do tego, że jesteśmy postrzegani jako rzetelny i wiarygodny  producent mebli.

 

 


 

Sukces firmy

Zbudowany został na tym, iż wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów prowadzona jest kompleksowa jego obsługa. Dobra jakość oferowanych produktów oraz niezbyt wygórowane ceny przyczyniły się do rozszerzenia rynku zbytu na kraje Europy Wschodniej i Zachodniej.

 

 

 


 

Meble twarde i tapicerowane

GiB MEBLE specjalizuje się w produkcji, zarówno mebli twardych, jak i tapiecerowanych. Są one produkowane z naciskiem na staranność wykonania i jakość, co skutkuje dużym zainteresowaniem u wielu rodzajów odbiorców.

 

 

 


 

Zróżnicowana oferta

W naszej szerokiej ofercie można znaleźć meble, zarówno dla młodszych, jak i starszych klientów. Produkujemy m. in. meble młodzieżowe, meble w stylu skandynawskim, a także szafy przesuwne. Dzięki dobrze zaprojektowanym instrukcjom i zaawasowanemu procesowi produkcyjnemi montaż naszych mebli nie jest żadnym problemem. 

 

KOLEKCJE GIBMEBLE

LANCODOMINODENVERBONOMEMONE OVIEDOCALABRINITENUS IILIDOBREGIGORDIATENUSKOLDERSZAFY PRZESUWNENAROŻNIKISOFY I FOTELEZESTAWY WYPOCZYNKOWEPUFYBRICOADEN

SKLEPY INTERNETOWE:

GANDMEBLEMEBLINEMEBLOHAUS